EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat firmamız evden eve nakliye departmanında hizmet vermekte, tüm ürün modellerini istenilen adrese getirmektedir. Profesyonel ekibimiz ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan mobilya modellerini kısa sürede taşıyabilmektedir. Ayrıca tüm eşyalar söz verilen süre içerisinde yeni adrese teslim edilecek ve herhangi bir aksaklık önlenebilecektir. Aileden aileye nakliye şirketi olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Talep edilen miktar piyasa koşullarına göre çok az olmakla birlikte geri ödemede de kolaylık sağlıyoruz. Sektörün beklediği hizmet kalitesi ile çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca tüm ürün modellerini bilimsel olarak kanıtlanmış yöntemlerle sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evtürk Evden Eve Nakliyat fiyatı sevkiyatı planlanan ürün modellerinin adet ve ağırlığına göre değişmektedir. Yolun uzunluğu da fiyatı etkileyecektir. Ancak firmamızın hizmetleri çok küçüktür ve sadece müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Örneğin, şehir içi ulaşım projeleri için indirimler% 20’ye kadar çıkmaktadır. Şirketimiz evden eve nakliyat fiyatları konusunda rakiplerinin gerisinde kalmakta ve geri ödeme noktasında uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca uygun araç gönderimi için önceden expertiz ile kontrol sağlanmaktadır. Örneğin tüm ev eşyanız bir seferde bir kamyona yüklenebilir ve nakliye kısa sürede tamamlanabilir.

ÜRÜN GÜVENLIĞI

Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde sevk edilmesini sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Dikkatlice paketledikten sonra araca masa, sandalye ve diğer mobilyaları yükleyin. Kapıdan kapıya nakliye şirketi olarak, her ürünün güvenliğini mümkün olan en üst düzeyde sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için tüm önlemleri alacağız. Örneğin kırılabilecek ürün modellerinde özel kutular kullanıyoruz; profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti vermek için günümüz teknolojisi kullanılarak üretilmiş araç modellerini tercih ediyoruz. Firmamız İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araç yardımı ile tüm eşyalarınızı güvenle yeni bir adrese getirebiliriz.

Profesyonel Uzman Ekiplerimiz

Firmamız tüm hizmetleri kendi alanlarında uzman bir ekip ile birlikte vermektedir. Evden Eve Nakliyat teslim sürecinde her ürün modeli çalışanlarımız tarafından taşınmakta ve montajı yapılmaktadır. Özellikle personelimizin yeterli bilgi ve deneyime sahip olması ve ürünlerin nasıl boşaltılacağı ve taşınacağı konusunda eğitim almış olması gerekmektedir. Hemen firmamızın müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kapıdan kapıya teslimat firmamızı tercih edebilir, ürün modellerinizin sağlıklı ulaşım almasını sağlayabilirsiniz, firmamız İstanbul’un tüm bölgelerine araçları teslim edecektir. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve ekibimizin adresinize ulaşmasını sağlamaktır.