Sertifika Ağı

Evtürk Evden Eve Nakliyat sigortalı, ambalajlı,monte ve demonte hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık da %100 titizlik içerisinde ambalajlama ve montaj imkanı sizlere sunulmaktadır.

Geniş Referans

Evtürk Evden Eve Nakliyat 2005 yılından itibaren, yurt içinde bir çok insana ve firmaya hizmet vermektedir. İstanbul evden eve nakliyat konut, hotel, restoran, mağaza, okul, ofis vb. özel işletmeler başta olmak üzere hemen hemen tüm sektörlerin en önemli markalarını referanslarımız arasına almayı başarmış bulunuyoruz ve günden güne daha farklı kitlelere hizmet ederek bu rakamların artması bize mutluluk vermektedir.

Montaj Üstünlüğü

Evden Eve Nakliyat sektöründe bünyemizde bulunan yurt içi oryantasyonlu montaj ekiplerimiz ile yurt içi , geniş profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Ayrıca oluşturulan eğitim akademisinde, tecrübeli EVTÜRK NAKLİYAT montaj supervizorleri tarafından verilen montaj eğitimi ve sonrasında yapılan pratik uygulamalar ile desteklenen saha eğitimleri sayesinde eğitim almak isteyen aday ekiplere de hizmet verilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Kuruluşundan bugüne vizyonundan taviz vermeyen, müşterilerine en kaliteli hizmeti, en avantajlı fiyatlarla sunan ve onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için var gücüyle çalışan Evtürk Evden Eve Nakliyat, sürekli standart nakliyat ve evden eve nakliyat hizmeti sunarak sadık müşteriler oluşturmaktadır.  Müşteri talep ve şikayetlerinin değerlendirilmesi sürecinde gelişmeye açık alanları tespit etmeyi, verimliliği arttırmayı, analizlerle doğru sonuçlara ulaşmayı ve müşteri beklentileri doğrultusunda süreçlerini sürekli iyileştirmeyi hedefleyen Evtürk Evden Eve Nakliyat, bu politika doğrultusunda güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi taahhüt etmektedir. Yaptığımız taşıma hizmetini zamanında başlayıp zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktadır.