Mağaza taşımacılığı bir hayli dikkat edilmesi gerekli olan nakliyat kollarından birisidir. İnsanlara alışveriş hizmeti vermeyi sağlamayı başaran mağazalarda pek çok ürün çeşidi bulunur. Mağazalardaki ürünler bazen gıda, bazen giysi bazen elektronik ürünler gibi ürün gruplarından oluşabilir.

Mağazaların ilk amacı kar elde etmektir. Bunu sağlayabilmek için mağazanın dekorasyonu ve insanlarda yarattığı algı öne çıkmaktadır. Mağazalar kar edebileceği bir dükkanda faaliyet göstermiyorsa ya da başka sebeplerden dolayı bazen taşınma ihtiyacı duyabilir. Bu nedenle mağaza taşımacılığı yaptırılırken bu konu da uzmanlaşmış ve nitelikli bir nakliye şirketine başvurulması gerekir.

Evtürk İstanbul Evden Eve Nakliyat uzun senelerden beri mağaza taşımacılığı hizmeti sunduğundan dolayı mağaza ürünlerine zarar vermeden hasarsız ve hızlı bir biçimde mağazanıza ait taşınma işlemlerini yürütmektedir. Eşyalarınızın zarar görmesi, kapalı kasa mobilya kaplama araçlarımız tarafından engellenir ve eşyalarınız her biri firmamıza ait olan araçlarımız tarafından koruma altına alınır.

Mağaza Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Mağaza taşımacılığı işlemleri yürütülürken mağazaların göstermiş olduğu faaliyet koluna göre bir taşıma yöntemi belirlenir. Bir kıyafet mağazasının taşınması söz konusuysa firmamız kıyafetleri kırıştırmadan taşıma işlemleri yürütmek için büyük çaba gösterir. Bir kıyafet mağazasında kıyafetlerin düzgün ve kırışık olmaması müşterilere hitap etmenin ön şartı olduğunu bilen firmamız taşıma işlemlerini yürütürken askılı tekstil taşıma sistemi bulunan araçlar kullanmaktadır.

Öte yandan nakliye hizmetinde kıyafetlerinizin zarar görmemesi için özel naylon ambalajlar kullanılıyor.Tekstil işiyle uğraşan mağaların taşınması için Askılı tekstil taşımacılığı sistemi sayesinde hizmet sunan firmamız mağazalara iş kaybı yaratmanın önüne geçmektedir. Evtürk İstanbul Evden Eve Nakliyat mağaza taşımacılığı sırasında sizler için iş kaybının meydana gelmeyeceği bir günü taşıma günü olarak belirler. Mesai saatleri dışında belirlenen bu taşıma gününde işlemler halledilir ve mesainize kısa bir zaman içerisinde yeni adresinizde hazır hale gelebilirsiniz.

Mağaza Taşımacılığı Esnasında Sunulan Hizmetler

Mağaza taşıması yaptıracak kişilerin alanında uzman ve nitelikli bir hizmet veren bir firmadan destek alması gerekiyor. Mağaza taşıma hizmeti sayesinde İstanbul’nın tamamına hizmet götürebiliyoruz.

Ayrıca İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Hatay, Denizli ve pek çok ile hizmet sunan firmamız mağaza taşımacılığında iş kaybı yaşamamanız için taşıma gününü mesai saatleri dışında belirler. Evtürk İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak mağaza taşımacılığı yaparken hiçbir ürüne zarar verilmeden belirtilen günde mağazanızın teslimini yapmayı taahhüt ediyoruz. Firmamız yalnızca ürünlerin taşımasında değil rafların çıkartılıp takılması ve dekorasyon hizmetlerini de sunmaktadır.

Mağaza Taşımacılığı Fiyatları

Firmamız sizlere nitelikli ve üstün bir hizmet anlayışla hizmet vermeyi misyon haline getirmiştir. Bu nedenle mağaza taşımacılığı konusunda da üst düzey hizmet sunan firmamız mağazanıza gelerek eşya ve ürün tespiti yapar. Burada ne kadar araca ve personel ihtiyaç duyulduğu belirlendikten sonra bir maliyet çıkartılır.

Mağaza taşımacılığı fiyatları konusunda bir hayli ekonomik fiyatlarla nitelikli hizmet veren firmamız sektörün önde gelen taşımacılık firmalarındandır. Ayrıca nakliye sürecinde kullanılacak olan en son teknoloji taşıma sistemleri ve nitelikli personellerimizle hizmet sunmuş olduğumuz unutulmamalıdır.