İstanbul'da profesyonel ofis taşıma firmaları arasında görevlerinizi en iyi şekilde yerine getiren bir firma mı arıyorsunuz? Türkiye'de lojistik sektörünün sayılı firmaları arasında, bugünkü şirket ofisi şehir içinde yer almakta olup, en iyi şekilde nakliye hizmeti veren Evtürk Evden Eve Nakliyat, profesyonel bir nakliye firması olup, ofis taşımacılığı daha profesyonel ve güvenli hale gelmiştir. Profesyonel kadrolar olduğu sürece, gerekli ürünleri taşıyabilecek bir nakliye firması ile işbirliği yapma fırsatını kaçırmayın!

KURUMSAL TAŞIMA

Tüm nakliye hizmetleri gibi firma taşımacılığı hizmetleri de oldukça önemlidir. Bu hizmete şahıslar değil şirketler katıldığı için sorumluluklar arasında sadece nakliye şirketi yetkilileri değil, işi iyi organize edebilecek tedarik veya idari işlerden sorumlu kişinin yetkili departmanı da bulunmaktadır. Evtürk Evden Eve Nakliyat Türkiye'de uzun yıllar taşımacılık hizmeti vermiştir, özellikle ofis taşımacılığı yapan firma taşımacılık üzerine yoğunlaşmıştır.

Taşınmaya karar verdiğinizde; öncelikle ücretsiz bir değerlendirme hizmeti ile mülkünüzün değerini hesaplayacak ve sizi ofis taşımacılığı hizmetinden haberdar edecek; aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak, tüm süreç boyunca rahat ve güvenli kalmanızı sağlayacaksınız. Hizmetlerimiz arasında sigorta nakliye poliçemizin belirlediği tarih ve saatte yetkin uzman kadromuz ile ofis malzemelerinizi paketlemek, kırılma ve çizilmeleri önlemek için ofis malzemeleri için özel ambalajlar paketlemek ve eşyalarınızı yeni ofise taşımak, Uygun yer ve lokasyon, ofis eşyalarını saklamak ve temizlemek için de kullanılabilir, ofis taşıma hizmetimiz ile kesintisiz olarak yeni ofiste hızlı ve pratik bir şekilde hizmete başlayabilirsiniz.