Şehirlerarası evden eve taşıma hizmetleri son 10 senenin içinde büyük sükse yaparak önemli hale gelmiştir. Ülkemizde yolların da yapılması ile artık ülkemizin en uç iki şehri arasında nakliyat hizmeti yapılmaktadır. Bu gruplardan en önemli ve en temel parça olan şehirler arası ev taşıma hizmetleri başlı başına önemli bir hizmet ağı haline getirmişlerdir.

Türkiye’nin sayılı taşıma firmalarından bir tanesi olan Evtürk Evden Eve taşımacılık; şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde tüm ev eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Hemen firmamızdan uzman ev taşıması için teklif alabilirsiniz.

Bu alanda her işletmenin çeşitli çalışmaları olduğu gibi Evtürk taşımacılık işletmesinin da çeşitli çalışmaları olmuştur. Ve çağımızda hem devlet olsun; hem özel sektör olsun Evtürk nakliyat şirketi ile şehirler arası evden eve nakliyat alanında ortak çalışmalar yürütmektedir. Ve yürütmeye devam etmektedir.

Şehirler arası taşımacılık süreçlerini çok iyi bir biçimde yöneten Evtürk Evden Eve Nakliyat, yılların verdiği deneyim ve güven ile sektörde şehirler arası alanında önemli adımlar atmıştır. İstanbul’un en önemli nakliyat şirketlerinden bir tanesi olan Evtürk Evden Eve Nakliyat, şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde karayollarının hızlı gelişmesi ve yeni yolların, köprülerin, geçitlerin yapılması ile şehirler arası nakliyat hizmetleri bir anlamda kolaylaştı. Son zamanlarda evden eve taşıma alanında önemli yatırımlar yapan Evtürk Evden Eve Nakliyat; 81 ilde bu hizmetlerini detaylı bir biçimde bölge, bölge ayırarak müşterilerinin şehirler arası nakliyat hizmetlerinde geri çevirmemiştir. İsterseniz Edirne’den Kars’a dilerseniz Bartın’dan Antalya’ya her zaman her bölgede hizmet verebileceğimiz araçlarımız mevcuttur.